A kötelmi jog és az adójog kapcsolódási pontjai, és a NAV hatáskörébe tartozó bűncselekmények

Központi Rendezvény

2017. szeptember 28. 9:45

A vállalkozásokat érintő kötelmi jog és az adójog kapcsolódási pontjait boncolgatjuk, illetve betekintünk a NAV hatáskörébe tartózó bűncslekmények lajstromába és megtudhatjuk, hogy a bűncslekmények felderítéséhez a NAV milyen hatékony eszközökkel rendelkezik.

Jelentkezéseket 2017. szeptember  27. 10.00 óráig kérjük leadni.

2017. szeptember 28. 9:45

Vállalkozási szakos mérlegképes könyvelők részére adózási téma 4 - és 3  pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők részére 4 - és 4 pont

Könyvvizsgálók részére 1 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2017. évi tagdíjat megfizették.

Lurdy Konferencia és Rendezvényközpont 9. sz. terem

Budapest IX. ker. Könyves Kálmán krt. 12-14.

(közben 15 perc szünet)

Kreditpontos előadás

A kötelmi jog és az adójog kapcsolódási pontjai

Előadók:

Vadász Iván, Adótanácsadók Egyesülete szakmai alelnöke, okleveles adószakértő és

dr. Kises Éva, ügyvéd, adószakértő

Szünet

Kreditpontos előadás

A NAV hatáskörébe tartozó bűncselekmények, a NAV eszközrendszere

Előadó: Vidra István alezredes, NAV Bűnügyi Főigazgatóság Revizori Főosztály Revizori Osztály osztályzetője

Az alőadásokkal kapcsolatos kérdéseket, kérjük előzetesen az adokamara@adokamara.hu e-mail címre megküldeni.