2017. június 22. 9:00

Kecskeméti egész napos programunkon a számviteli törvény egyes változásairól, a tárgyi eszközök és a végelszámolás legfontosabb számviteli kérdésiről frissíthetjük  ismereteinket.

Jelentkezéseket 2017. június 21. 10.00 óráig kérjük leadni.

2017. június 22. 9:00

Vállalkozási szakos mérlegképes könyvelők részére számvitel téma 8 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők részére 7 pont

Könyvvizsgálók részére 4 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2017. évi tagdíjat megfizették.

UNIVER Szövetkezet III. emeleti nagyterem

6000 Kecskemét, Katona József tér 18.

I. A számviteli törvény legfontosabb változásai

Szünet

II. Tárgyi eszközökkel kapcsolatos események, számviteli szabályok

Szünet

III. A gazdasági társaságok végelszámolás számveteli feladatai

Konzultáció

Előadó: Rajcsányiné dr. Gróf Gabriella  jogász, könyvvizsgáló, adószakértő

Az előadásokkal kapcsolatos szakmai kérdéseket kérjük az adokamara@adokamara.hu e-mail címre megküldeni!

Számviteli törvény egyes változásai, tárgyi eszköz és a végelszámolás számvitele-jegyzetek

Kecskeméti a számviteli törvény egyes változásairól, a tárgyi eszközök és a végelszámolás legfontosabb számviteli kérdésiről frissíthetjük  ismereteinket.