Számviteli törvény egyes változásai, tárgyi eszköz és a végelszámolás számvitele

2017. szeptember 22. 9:30

Debrecenben szakmai programunkon a számviteli törvény aktuális változásait, valamint a tárgyi eszközökkel és a végelszámolással kapcsolatos számviteli gyakorlati tudnivalókat kreditpontos előadásként hallgathatjuk meg.

Jelentkezéseket 2017. szeptember 21. 10.00 óráig kérjük leadni.

2017. szeptember 22. 9:30

Vállalkozási szakos mérlegképes könyvelők részére számvitel téma 8 pont

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők részére 7 pont

Könyvvizsgálók részére 4 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2017. évi tagdíjat megfizették.

HBM-i Kereskedelmi és Iparkamara III. emeleti előadóterme

I. A számviteli törvény legfontosabb változásai

Szünet

II. Tárgyi eszközökkel kapcsolatos események, számviteli szabályok

Szünet

III. A gazdasági társaságok végelszámolás számveteli feladatai

Konzultáció

Előadó: Rajcsányiné dr. Gróf Gabriella  jogász, könyvvizsgáló, adószakértő

Az előadásokkal kapcsolatos szakmai kérdéseket kérjük az adokamara@adokamara.hu e-mail címre megküldeni!