1. Adatvédelmi horror; 2. On-line számla NAV-hoz

Tagozat

2018. március 1. 10:00

Változnak az adatvédelmi szabályok, a részleteket dr. Sipos Adrienn és dr. Marczali Melinda ügyvéd ismerteti a hallgatókkal.

Az online számla adatszolgáltatási szabályait Czöndör Szabolcs a NAV főosztályvezetője ismerteti.

Jelentkezéseket 2018. február 28. 10.00 óráig kérjük leadni, illetve a létszám beteltével a jelentkezés automatikusan lezárul.

2018. március 1. 10:00

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

A részvételi díjat előre kell megfizetni az Adótanácsadók Egyesülete MagNet Bank 16200010-10102172 számú számlájára, melyről utólag elektronikus számlát állítunk ki, és azt elektronikus úton küldjük meg.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és korábban még nem vett részt rendezvényünkön, akkor az alábbi regisztrációs jelentkezési lapot kitöltve jelentkezhet a rendezvényre.

Lurdy Konferencia és Rendezvényközpont 4. sz. terem

Budapest IX. ker. Könyves Kálmán krt. 12-14. I. emelet

Nem kreditpontos előadás

Adatvédelmi horror

Előadó: dr. Sipos Adrienn ügyvéd és dr. Marczal Melinda ügyvéd (SIMA LEGAL Ügyvédi Társulás)

szünet

Nem kreditpontos előadás

Online számla adatszolgáltatás szabályai

Előadó: Czöndör Szabolcs főosztályvezető NAV Kiemelt Adózók Adóigazgatása Ellenőrzést Támogató Főosztály

Az előadások keretében konzultációra is sor kerül. Az előzetesen felmerülő kérdéseket, kérjük küldjék el az adokamara@adokamara.hu címre.

Adatvédelmi horrror; Online számla NAV-hoz - előadások jegyzetei

1. Adatvédelmi horror; 2. On-line számla NAV-hoz - videó

Adatvédelmi horror

Előadó: dr. Sipos Adrienn ügyvéd és dr. Marczal Melinda ügyvéd (SIMA LEGAL Ügyvédi Társulás)