Keresőtevékenységek típusai és közterhei, a Tb 2018 évi változások

2018. április 16. 9:30

Az előadás a gyakorlatban felmerülő kérdések kapcsán példákkal alátámasztva ismerteti meg a különböző keresőtevékenységek járulék, a szociális hozzájárulási adó fizetési kötelezettségét, kitérve a kismamák, kisgyermekes szülők, diákok, és a nyugdíjasok foglalkoztatására és a 2018. évi változásokra is.

Jelentkezéseket 2018. április 13. 11.00 óráig kérjük leadni.

2018. április 16. 9:30

Mérlegképes könyvelők számára adózási téma 4 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 4 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

Egyesületi tagsággal nem rendelkezők részére az előadás részvételi díj bruttó 4.000,- Ft

A részvételi díjat előre kell megfizetni az Adótanácsadók Egyesülete MagNet Bank 16200010-10102172 számú számlájára, melyről utólag elektronikus számlát állítunk ki, és azt elektronikus úton küldjük meg.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és korábban még nem vett részt rendezvényünkön, akkor az alábbi regisztrációs jelentkezési lapot kitöltve jelentkezhet a rendezvényre.

Keresőtevékenységek típusai és közterhei, valamint a társadalombiztosításban bekövetkezett 2018. évi változások

kreditpontos előadás

Előadó: Dr. Radics Zsuzsanna Gabriella közgazdasági szakokleveles jogász, egészsgéügyi menedzser

Keresőtevékenységek típusai és közterhei, a Tb 2018 évi változások - jegyzetek