A legfontossabb szabályzatok a könyvelésben

2018. november 23. 10:00

dr. Sallai Csilla könyvvizsgáló, adószakértő a könyvelők számára kreditpontos előadás keretében, a számviteli törvény előírása szerinti számviteli politika fontosságára hívja fel a figyelmet, valamint a leltározási- értékelési, önköltségszámítási és pénzkezelési szabályzat sajátosságait ismerteti.

Jelentkezéseket 2018. november 22. 11.00 óráig kérjük leadni.

A jelenléti ívek aláírása: 09:30 órától az előadás megkezdéséig lehetséges.

2018. november 23. 10:00

• Mérlegképes könyvelők számára  számvitel téma 4 pont,
  • Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 3 pont

• díjtalan a tagdíjat megfizetett tagoknak;
  • 4000 Ft (bruttó) külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak.

Kötelező számviteli szabályzatok

kreditpontos előadás

- számviteli politika - leltározási- értékelési, önköltségszámítási és pénzkezelési szabályzat sajátosságai

Előadó: dr. Sallai Csilla, könyvvizsgáló, adószakértő