2017. október 27. 9:00

A NAV hatáskörébe tartozó bűncselekményeket ismerteti Vidra István alezredes, ezt követően a könyvelők és adótanácsadók feladatait a pénzmosás elleni teendőkről. Délutáni programunkon az aktuális adózási és számviteli feladatokat tekintjük át.

Jelentkezéseket 2017. október  25. 10.00 óráig kérjük leadni.

2017. október 27. 9:00

Vállalkozási szakos mérlegképes könyvelők számára adózási téma 3 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 4 pont

Könyvvizsgálók számára 3 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2017. évi tagdíjat megfizették.

UNIVER Szövetkezet III. emeleti nagyterem

6000 Kecskemét, Katona József tér 18.

Kreditpontos előadás

A NAV hatáskörébe tartózó bűncselekmények, a NAV eszközrendszere

Előadó: Vidra István alezredes, osztályvezető NAV Bűnügyi Főig.Revizori Főosztály Revizori Osztály II.

Szünet

Nem kreditpontos előadás

Az újraszabályozott Pmt. és Kit. változásaival kapcsolatos teendők a könyvelők, adótanácsadók számára

Szünet

Nem kreditpontos előadás

Aktuális számviteli és adózási feladatok 2017

Előadó:Böröczkyné Verebélyi Zsuzsanna könyvvizsgáló, adószakértő, Adótanácsadók Egyesülete elnökségi tagja

Konzultáció

Az előadásokkal kapcsolatos szakmai kérdéseket kérjük az adokamara@adokamara.hu e-mail címre megküldeni!

A NAV hatáskörébe tartozó bűncselekmények, a pénzmosás elleni tudnivalók, és adózási- számviteli aktualitások-jegyzetek