A számviteli törvény 2017 évi változásai, felkészülés a beszámoló készítésre

2018. április 9. 10:00

Debrecenben kreditpontos szakmai programunkon áttekintjük a számviteli törvény 2017 évi változásait, valamint a beszámoló készítés teendőit.

Jelentkezéseket 2018. április 06. 10.00 óráig kérjük leadni.

2018. április 9. 10:00

Vállalkozói szakos mérlegképes könyvelők számára számvitel téma 4 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 3 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

Egyesületi tagsággal nem rendelkezők részére az előadás részvételi díj bruttó 4.000,- Ft

A számviteli törvény 2017. évi változásai, felkészülés a beszámoló késztésre

kreditpontos előadás

Előadó: Rajcsányiné Dr. Gróf Gabriella jogász, könyvvizsgáló, adószakértő