Adótörvények 2018. évi változásainak ismertetése

2018. január 22. 10:00

Debrecenben szakmai programunkon a kkv-kat érintő legfontosabb 2018 évi adótörvények törvény változásait hallgathatjuk meg.

Jelentkezéseket 2018. január 19. 14.00 óráig kérjük leadni.

2018. január 22. 10:00

Nem kreditpontos előadások!

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

Nem kreditpontos előadások.

I. A Személyi jövedelem adó, KATA és járulék változások ismertetése

Előadó: Cseh Kriszina tájékoztatási ügyintéző (NAV KI Észak- alföldi Tájékoztatási Osztály Szolnok)

II. A társasági adó törvény, és a KIVA változások ismertetése