Áfa ellenőrzés jellemző módszerei

2019. október 28. 9:00

A Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete és a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata együttműködésében a „SZAKMAI MŰHELYMUNKA KÖNYVELŐKNEK” program sorozat következő kreditpontos előadásán, az általános forgalmi adó ellenőrzés jellemző módszereit ismerhetjük meg, Bonácz Zsolt adószakértő előadásban.

Jelentkezéseket 2019. október 24-e 11.00 óráig kérjük leadni.

2019. október 28. 9:00

• Mérlegképes könyvelők számára adózási téma 3 pont;
  • Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 2 pont;

• díjtalan az egyesületi tagdíjat megfizetett tagoknak, valamint díjtalan a GYMSMKIK tagjainak 1 fő/vállalkozás
  • bruttó 5.000 Ft/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetető tagoknak

A részvételi díjat előre kell megfizetni az Adótanácsadók Egyesülete MagNet Bank 16200010-10102172 számú számlájára, melyről utólag elektronikus számlát állítunk ki, és azt elektronikus úton küldjük meg.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és korábban még nem vett részt rendezvényünkön, akkor az alábbi regisztrációs jelentkezési lapot kitöltve jelentkezhet a rendezvényre.

Áfa ellenőrzés jellemző módszerei

Kreditpontos előadás rövid ismertető:

- bizonyítás leggyakoribb módszerei - belföldi jogsegély - szakértői meghallgatás -online adatszolgáltatásból, áfa bevallás összesítő nyilatkozatából származó adatok felhasználása - forgalomszámlálásra irányuló ellenőrzések - VIES-rendszerből kapott adatok és a belföldi adóalanyok által benyújtott adatok összevetése, adateltérések lehetséges következményei – számlák hitelességének vizsgálata

- konzultáció

Előadó: Bonácz Zsolt, adószakértő