Az évközi/év végi adónem váltás/választás gyakorlata és a 2020. évi adóváltozások

2019. december 13. 9:00

A Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata, és a Magyar Könyvvizsgáló Kamara közös programsorozatának következő előadás témája az évközi/év végi adónem váltás/választás gyakorlata és a 2020. évi adóváltozások.

Jelentkezéseket 2019. december 10-e kedd 16.00 óráig kérjük leadni.

2019. december 13. 9:00

Nem kreditpontos előadás!

• díjtalan az egyesületi tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 8.000 Ft+Áfa/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak, a díjat a győri kamara számlája alapján kell megfizetni