2019. december 13. 9:00

A Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata, és a Magyar Könyvvizsgáló Kamara közös programsorozatának következő előadás témája az évközi/év végi adónem váltás/választás gyakorlata és a 2020. évi adóváltozások.

Jelentkezéseket 2019. december 10-e kedd 16.00 óráig kérjük leadni.

2019. december 13. 9:00

Nem kreditpontos előadás!

• díjtalan az egyesületi tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 8.000 Ft+Áfa/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak, a díjat a győri kamara számlája alapján kell megfizetni

A részvételi díjat előre kell megfizetni az Adótanácsadók Egyesülete MagNet Bank 16200010-10102172 számú számlájára, melyről utólag elektronikus számlát állítunk ki, és azt elektronikus úton küldjük meg.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és korábban még nem vett részt rendezvényünkön, akkor az alábbi regisztrációs jelentkezési lapot kitöltve jelentkezhet a rendezvényre.

Nem kreditpontos előadás rövid ismertetője:

• Az évközi/év végi adónem váltás/választás gyakorlata
  • adózási lehetőségek közötti választás, előnyök és hátrányok
  • az EVA megszűnésének feladatai
  • Áfa választási lehetőségek
  • nyilvántartási rendszer változásának feladata - bejelentés a helyi iparűzési adóban
  • Adóváltozások 2020: a legfontosabb változások
  • a jövedelemadók (szja, tao, kata, kiva)
  • a járulékok (tb, szocho) és
  • az áfa tekintetében

- konzultáció

Előadó: Böröczkyné Verebélyi Zsuzsanna, könyvvizsgáló