Helyi adók, a helyi iparűzési adó és az új önkormányzati elektronikus portál

2019. május 21. 9:00

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata és a Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete közös programsorozatának következő előadás témája a "Helyi adók, a helyi iparűzési adó és az új önkormányzati elektronikus portál" melyet Tomasits Zsuzsanna a mosonmagyaróvári Polgármesteri Adóirodájának vezetője ismertet a hallgatókkal.

Jelentkezéseket 2019. május 20-a 10.00 óráig kérjük leadni.

2019. május 21. 9:00

• díjtalan a tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 5.000 Ft+Áfa/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak, a díjat a győri kamara számlája alapján kell megfizetni

Helyi adók, a helyi iparűzési adó és az új önkormányzati elektronikus portál