KATA - KIVA adózás szabályai 2019.

2019. március 26. 9:00

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata és a Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete együttműködésében új program sorozat indul melynek címe „SZAKMAI MŰHELYMUNKA KÖNYVELŐKNEK”. A szakmai munkát könyvelőknek, adótanácsadóknak és olyan szakembereknek ajánljuk, akik számára fontosak a szakértő előadók tolmácsolásban nyújtott hiteles, szakmai információk, a jogszabályi környezet és a törvényváltozások megismerése.

Jelentkezéseket 2019. március 25-e 10.00 óráig kérjük leadni.

2019. március 26. 9:00

Nem kreditpontos előadás!

• díjtalan a tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 5.000 Ft+Áfa/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak, a díjat a győri kamara számlája alapján kell megfizetni

KATA - KIVA adózás szabályai 2019.

Nem kreditpontos előadás!

Előadó: Gottgeisl Rita adószakértő, könyvvizsgáló, az Adótanácsadók Egyesülete Nonprofit Tagozat elnöke