Keresőtevékenységek típusai és közterhei, a Tb 2018 évi változások

2018. április 16. 9:30

Az előadás a gyakorlatban felmerülő kérdések kapcsán példákkal alátámasztva ismerteti meg a különböző keresőtevékenységek járulék, a szociális hozzájárulási adó fizetési kötelezettségét, kitérve a kismamák, kisgyermekes szülők, diákok, és a nyugdíjasok foglalkoztatására és a 2018. évi változásokra is.

Jelentkezéseket 2018. április 13. 11.00 óráig kérjük leadni.

2018. április 16. 9:30

Mérlegképes könyvelők számára adózási téma 4 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 4 pont

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

Egyesületi tagsággal nem rendelkezők részére az előadás részvételi díj bruttó 4.000,- Ft

Keresőtevékenységek típusai és közterhei, valamint a társadalombiztosításban bekövetkezett 2018. évi változások

kreditpontos előadás

Előadó: Dr. Radics Zsuzsanna Gabriella közgazdasági szakokleveles jogász, egészsgéügyi menedzser