2018. január 16. 9:00

Kecskeméten a környezetvédelmi termékdíj 2018 évi vátozásaira hívja fel a figyelmet Fekete Balázs szakértő. Másik fontos témánk, dr. Radics Zsuzsanna szakértő ismerteti a 2018 évi munkajog, a Tb. közterhek, illetve az ehhez kapcsolódó ellátások változásait.

Jelentkezéseket 2018. január 15. 12.00 óráig kérjük leadni.

2018. január 16. 9:00

Az előadáson ingyenesen vehetnek részt az Egyesület azon tagjai, akik a 2018. évi tagdíjat megfizették.

UNIVER Szövetkezet III. emeleti nagyterem

6000 Kecskemét, Katona József tér 18.

/közben szünet/

Nem kreditpontos előadások

KÖRNYEZETVÉDELMI TERMÉKDÍJ 2018. (Legújabb módosítások és ezek hatása a kötelezettekre. Alanyi és tárgyi hatály, valamint a termékdíj kötelezettek áttekintése. Csomagolószer termékáram részletes bemutatása.) Váltózik a díjköteles termékek köre és díjtétele. (Változások, Átvilágítás, Megtakarítás, Bevallás

Előadó: Fekete Balázs termékdíj szakértő, a GS1 Magyarország Nonprofit Zrt., projektigazgatója.

Szünet

Változások a MUNKAJOGBAN valamint a TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI közterhekben és az ehhez kapcsolódó ELLÁTÁSOKBAN.

Előadó: dr. Radics Zsuzsanna közgazdasági szakokleveles jogász egészségügyi menedzser

Az előadásokkal kapcsolatos kérdéseket kérjük előre az adokamara@adokamara.hu címre megküldeni.

Környezetvédelmi termékdíj 2018, és a munkajog, Tb 2018. évi legfontosabb változásai előadás jegyzet

Az előadáson a környezetvédelmi termékdíj 2018 évi vátozásaira hívja fel a figyelmet Fekete Balázs szakértő. Másik fontos téma, dr. Radics Zsuzsanna szakértő ismerteti a 2018 évi munkajog, a Tb. közterhek, illetve az ehhez kapcsolódó ellátások változásait.