Számvitel, munkaügyi slágertémák, GDPR a gyakorlatban

Tagozat

2018. október 15. 9:30

A kötelező számviteli szabályzatok szerepét, a számviteli politika valamint a leltározási- értékelési, önköltségszámítási és pénzkezelési szabályzat sajátosságait ismerteti dr. Sallai Csilla könyvvizsgáló kreditpontos előadás keretében. Másik fontos témánk a munkaidő beosztásával, megszervezésével, és a munka díjazásával kapcsolatos gyakorlati kérdések, valamint a GDPR a könyvviteli szolgáltatókra, mint adatfeldolgozókra vonatkozó szabályokat ismerteti dr. Máriás Attila szakértő.

Jelentkezéseket 2018. október 12. 11.00 óráig kérjük leadni, illetve a létszám beteltével a jelentkezés automatikusan lezárul.

A jelenléti ívek aláírása: 08:30 órától az előadás megkezdéséig lehetséges.

2018. október 15. 9:30

• Mérlegképes könyvelők számára a de.előadás számvitel téma 4 pont,
  • Mérlegképes könyvelők számára a du.előadás adózási téma 3 pont
  • Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára de.előadás 3 pont,

• díjtalan a tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 8000.-Ft (bruttó) külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak

Lurdy Konferencia és Rendezvényközpont 4. sz. terem

Budapest IX. ker. Könyves Kálmán krt. 12-14. I. emelet

/közben szünet/

Kötelező számviteli szabályzatok

Kreditpontos előadás

Előadó: dr. Sallai Csilla könyvvizsgáló, adószakértő

szünet

/közben szünet/

A munkaidő beosztásával, megszervezésével, és a munka díjazásával kapcsolatos gyakorlati kérdések;

A GDPR és a munkahelyi adatkezelés, különös tekintettel a könyvviteli szolgáltatókra, mint adatfeldolgozókra

Kreditpontos előadás mérlegképes könyvelők számára

Előadó: dr. Máriás Attila partner, vezető munkaügyi tanácsadó BDO Magyarország HR Kft

Az előadások keretében konzultációra is sor kerül. Az előzetesen felmerülő kérdéseket, kérjük küldjék el az adokamara@adokamara.hu címre.

Számvitel, munkaügyi slágertémák, GDPR a gyakorlatban -jegyzetek