Számviteli aktualitások, különleges adózási kihívások

2019. október 7. 9:30

Az adónemek közötti áttérés - visszatérés számviteli szabályait, az egyes immateriális javak, a követelések, kötelezettségek számviteli elszámolását, különös tekintettel az engedményezésre és a kötelezettségátvállalásra, valamint a végelszámolás számviteli feladatai tekintjük át. Ezt követően a végelszámolás adózási teendőiről lesz szó. Megvizsgáljuk a többes jogviszony és a vezető tisztségviselőkre vonatkozó társadalombiztosítási szabályokat, és a kapcsolt vállalkozások jelentőségét az adózásban.

Jelentkezéseket 2019. október 04-e 11.00 óráig kérjük leadni.

Regisztráció: 09.15 h-tól.

2019. október 7. 9:30

• mérlegképes könyvelők számára a délelőtti előadás számvitel téma 4 pont
  • adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számra a délelőtti előadás 3 pont