Számviteli és adózási egyes kiemelt események gyakorlati áttekintése-2018

2018. szeptember 21. 9:45

Délelőtti kreditpontos előadáson a jegyzett tőke, saját tőke mozgások a számvitelben, adott-kapott támogatások, valamint a lízing és bérleti díj számviteli elszámolásával kapcsolatos ismereteket tekintjük át. A délutáni kreditpontos program a kifizetői, munkáltatói költségtérítések és egyéb juttatások, valamint az ingatlan értékesítés és bérbeadást, az adózási teendők szemszőgéből vizsgáljuk.

Jelentkezéseket 2018. szeptember 20. 11:00 óráig kérjük leadni.

2018. szeptember 21. 9:45

Vállalkozási szakos mérlegképes könyvelők számára a de.előadás számvitel téma 4 pont,

Mérlegképes könyvelők számára a du.előadás adózási téma 3 pont

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára de.előadás 3 pont,

Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára du.előadás 3 pont

Könyvvizsgálók számára 3 kreditpont

Az Egyesület tagjai az előadásokon a megfizetett 2018. évi tagdíj ellenében vehetnek részt.

/közben 15 perc szünet/

Jegyzett tőke, saját tőke mozgások a számvitelben, adott-kapott támogatások, valamint a lízing és bérleti díj számviteli elszámolása

Kreditpontos előadás

Előadó: Junkertné dr. Szűcs Zsuzsanna  igazságügyi adó- és járulékszakértő