2018. november 22. 9:00

A kötelező számviteli szabályzatok szerepét, a számviteli politika valamint a leltározási- értékelési, önköltségszámítási és pénzkezelési szabályzat sajátosságait ismerteti dr. Sallai Csilla könyvvizsgáló kreditpontos előadás keretében. Másik fontos témánk a munkaidő beosztásával, megszervezésével, és a munka díjazásával kapcsolatos gyakorlati kérdések, valamint a GDPR a könyvviteli szolgáltatókra, mint adatfeldolgozókra vonatkozó szabályokat ismerteti dr. Máriás Attila szakértő.

Jelentkezéseket 2018. november 21. 10.00 óráig kérjük leadni.

A jelenléti ívek aláírása: 08:30-tól az előadás megkezdéséig lehetséges.

2018. november 22. 9:00

• Mérlegképes könyvelők számára a de.előadás számvitel téma 4 pont,
  • Mérlegképes könyvelők számára a du.előadás adózási téma 3 pont
  • Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára de.előadás 3 pont,

• díjtalan a tagdíjat megfizetett tagoknak
  • 8000.-Ft (bruttó) külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetett tagoknak

A részvételi díjat előre kell megfizetni az Adótanácsadók Egyesülete MagNet Bank 16200010-10102172 számú számlájára, melyről utólag elektronikus számlát állítunk ki, és azt elektronikus úton küldjük meg.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és korábban még nem vett részt rendezvényünkön, akkor az alábbi regisztrációs jelentkezési lapot kitöltve jelentkezhet a rendezvényre.

UNIVER Szövetkezet III. emeleti nagyterem

6000 Kecskemét, Katona József tér 18.

/közben szünet/

Kötelező számviteli szabályzatok

Kreditpontos előadás

Előadó: dr. Sallai Csilla könyvvizsgáló, adószakértő

szünet

/közben szünet/

A munkaidő beosztásával, megszervezésével, és a munka díjazásával kapcsolatos gyakorlati kérdések;

A GDPR és a munkahelyi adatkezelés, különös tekintettel a könyvviteli szolgáltatókra, mint adatfeldolgozókra

Kreditpontos előadás mérlegképes könyvelők számára

Előadó: dr. Máriás Attila partner, vezető munkaügyi tanácsadó BDO Magyarország HR Kft

Az előadások keretében konzultációra is sor kerül. Az előzetesen felmerülő kérdéseket, kérjük küldjék el az adokamara@adokamara.hu címre.

Számviteli szabályzatok, munkaügyi aktualitások és GDPR a könyvviteli szolgáltatóknak-jegyzetek