Változások és gyakorlati kérdések a társadalombiztosításban

2019. április 23. 9:00

A Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesülete és a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szolgáltatási tagozata együttműködésében új „SZAKMAI MŰHELYMUNKA KÖNYVELŐKNEK” program sorozat következő kreditpontos előadásán, a saját jogú nyugdíjas foglalkoztatása, az új SZOCHO törvény, valamint a kisadózás (Tbj.)-szabályainak 2019. évi változásait ismerhetjük meg, dr. Radics Zsuzsanna Gabriella közgazdasági szakokleveles jogász előadásában.

Jelentkezéseket 2019. április 18-a 11.00 óráig kérjük leadni.

2019. április 23. 9:00

• Mérlegképes könyvelők számára adózási téma 3 pont;
  • Adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők számára 4 pont;

• díjtalan az egyesületi tagdíjat megfizetett tagoknak, valamint díjtalan a GYMSMKIK tagjainak 1 fő/vállalkozás
  • bruttó 5.000 Ft/fő külsősöknek, valamint a tagdíjat meg nem fizetető tagoknak

Változások és gyakorlati kérdések a társadalombiztosításban

Kreditpontos előadás rövid ismertető:

-saját jogú nyugdíjas foglalkoztatása és új szociális hozzájárulási adóról szóló törvény ismertetése; - kisadózás szabályainak 2019. évi változásai, - szakképzési hozzájárulási kedvezmények,  - egyéb társadalombiztosítási kérdések - konzultáció

Előadó: dr. Radics Zsuzsanna Gabriella közgazdasági szakokleveles jogász

Változások és gyakorlati kérdések a társadalombiztosításban-jegyzetek

Változások és gyakorlati kérdések a társadalombiztosításban - videó

Előadók:

• dr. Radics Zsuzsanna Gabriella közgazdasági szakokleveles jogász